€ 46,20
€ 28,28
€ 27,76
€ 17,95
€ 15,75
Deze doos haalt alles uit de hoogte. Het grondvlak van 592 bij 392 mm is gelijk aan dat van de lage versie, maar met 392 mm hoogte loopt het volume op naar ruim 90 liter. Daarmee is dit de keuze voor wie een hele klantorder in één collo meegeeft of producten verstuurt die rechtop moeten staan. Wij zijn sinds 2007 dé groothandel in kartonnen dozen en zien deze hoge uitvoering vooral bij volumineuze, lichte artikelen.
De hoogte vraagt wel iets van het karton. De enkele golf van 4 mm in C-uitvoering heeft de veerkracht om wanden van bijna veertig centimeter recht te houden. Wordt de doos zwaar beladen of komen er lagen bovenop, dan is dit de grens van enkelwandig karton en kijkt u naar dubbelgolf verzenddozen.
Hoge producten: staande apparaten, vazen, kuipen en lampen in hun omdoos.
Volumineuze orders: enkele middelgrote dozen samengevoegd tot één zending.
Lichte bulk: schuim, folie, kussenvulling en ander materiaal met veel volume.
✔ Zwaarste onderin – houdt het zwaartepunt laag.
✔ Bodem in H-vorm plakken – 90 liter hangt aan die naad.
✔ Volume benutten – minder colli, minder handling per order.
✔ Plano aangeleverd – neemt pas volume in bij gebruik.
Vanaf €75,- excl. btw profiteert u van gratis levering.
Heeft u vragen over welke maat verzenddozen met enkele golf u het beste kunt gebruiken in uw situatie? Aarzel niet om contact met ons op te nemen. Dat kan telefonisch via +31 184 – 614256, via info@kortpack.nl of via WhatsApp.
Zodra uw inhoud zich in twee of meer lagen laat stapelen of hoger is dan ongeveer 29 centimeter. Past alles in één platte laag, dan verstuurt u met de lage versie minder lucht.
Laat het volume leidend zijn. Vult u ruim 90 liter met zware inhoud, dan is de doos niet meer alleen te tillen en belast u de bodemnaad zwaarder dan bij enkelgolf wenselijk is.
Bij lichte inhoud twee lagen, mits u de kolommen recht houdt en omwikkelt. Bij zwaardere vulling houdt u het op één laag of gebruikt u een tussenplaat.