€ 145,24
€ 139,26
€ 131,92
€ 123,28
We zijn al sinds 2007 dé groothandel voor topvellen en palletafdekking. Dit witte topvel van 30 my dankt zijn bestaansrecht aan één eigenschap: het weerkaatst zonlicht in plaats van het op te nemen. Staat uw pallet op een buitenterrein, op een bouwplaats of langere tijd op een laadperron in de zon, dan loopt de temperatuur onder een wit vel veel minder op.
Onder donkere of heldere folie kan de temperatuur in de zon flink stijgen. Dat is ongunstig voor lijmen, vetten, cosmetica, verf, voedingsmiddelen en alles wat bij warmte uitzet of uitzakt. Witte folie reflecteert een groot deel van de instraling, waardoor de lading dichter bij de omgevingstemperatuur blijft. Daarnaast is wit ondoorzichtig: wat er op de pallet staat, blijft van buitenaf onzichtbaar.
| Product | topvellen op rol |
| Materiaal | LDPE-folie |
| Afmeting per vel | 150 x 180 cm |
| Dikte | 30 my |
| Kleur | wit |
| Inhoud | 300 vellen per rol |
| Uitvoering | op rol, met perforatie tussen elk vel |
| Rolgewicht | ca. 29 kg |
| Waterdicht | ja, 100% |
| Geschikt voor | europallets (120 x 80 cm) en blokpallets (120 x 100 cm) |
| Zaterdaglevering | mogelijk |
30 my zit tussen het lichte instapvel en de zware uitvoeringen in. Het vel weegt genoeg om netjes over de lading te vallen en blijft daardoor bij een briesje liggen, zonder dat u betaalt voor materiaal dat u niet nodig hebt. Voor dagelijks werk in het magazijn en transport over de weg is dit in de praktijk de meest gekozen dikte.
Kies wit als warmte het probleem is. Kies transparant als uw medewerkers de lading moeten kunnen zien. Kies zwart als de lading juist niet zichtbaar mag zijn. Alle drie de kleuren vindt u bij topvellen.
Moet niet alleen de bovenkant maar de hele pallet dicht? Kijk dan naar krimphoezen. Voor het afdekken van vloeren, steigers en machines is bouwfolie de logische keuze.
Op werkdagen voor 15:30 uur besteld? Dan wordt uw bestelling dezelfde dag verzonden. Vanaf €75,- excl. btw profiteert u van gratis levering, en bij afname van meerdere rollen ziet u de staffelkorting direct in de webshop.
Dat hangt af van de instraling, de kleur van de lading eronder en de luchtcirculatie, dus een hard getal is niet te geven. Het verschil met zwarte folie is in de volle zon duidelijk voelbaar; wit neemt het minste warmte op van alle drie de kleuren.
Nee. Wit is ondoorzichtig. Moeten labels leesbaar blijven zonder het vel op te tillen, kies dan de transparante uitvoering.
Dikkere folie neemt meer ruimte in op de kern. Bij 30 my past er dus minder op een rol dan bij het dunste vel, terwijl de rol wel hanteerbaar moet blijven.
Wit pigment reflecteert een deel van het licht, maar de folie is niet uv-gestabiliseerd voor maandenlange blootstelling. Voor het afschermen van lichtgevoelige verpakkingen is zwart een betere keuze.
Met een permanente marker lukt dat prima – handig om een ordernummer of bestemming op de pallet te zetten.
Heeft u vragen over welke maat topvellen u het beste kunt gebruiken in uw situatie? Aarzel niet om contact met ons op te nemen. Dat kan telefonisch via +31 184 – 614256, via info@kortpack.nl of via WhatsApp.