€ 66,32
€ 56,37
€ 49,74
€ 46,42
€ 43,11
Andere maat of grote hoeveelheid nodig? Offerte aanvragen.
Bekijk hier de datasheet van de Thomas & Betts Ty-Met kabelbindersBij stalen constructies, aluminium kabelgoten en verzinkte steunen wilt u niet dat de binder zelf corrosie veroorzaakt. Daarvoor is de YLS-7.9-360BC ontwikkeld. Sinds 2007 zijn wij dé groothandel voor Thomas & Betts tyraps, en deze brede, gecoate RVS-binder leveren we vooral aan installateurs in scheepsbouw, offshore en industriële buiteninstallaties. Met 360 mm lengte bundelt hij tot 100 mm.
Onder de zwarte laag zit roestvast staal AISI 316 (V4A). De coating is een laagrokende, halogeenvrije polyester die de hele band bedekt. Zo raakt het RVS geen ander metaal en ontstaat er geen galvanische corrosie, terwijl ook de mantel van de kabel beschermd is tegen de bandranden. De kogelvergrendeling sluit vanzelf bij het aantrekken. Ongecoate en smallere varianten ziet u bij onze RVS tyraps.
| Merk | Thomas & Betts (ABB) |
| Type | YLS-7.9-360BC Ty-Rap RVS-kabelbinder, gecoat |
| Kleur | Zwart (gecoat) |
| Afmetingen (l x b) | 360 mm x 7,9 mm |
| Bundeldiameter | tot 100 mm |
| Treksterkte | 440 N (ca. 45 kg) |
| Materiaal | Roestvast staal AISI 316 (V4A) |
| Coating | Zwarte polyester, laagrokend en halogeenvrij |
| Vergrendeling | Kogelvergrendeling (ball-lock) |
| Temperatuurbereik | -80 °C tot +150 °C |
| UV-bestendig | Ja |
| Inhoud verpakking | 100 stuks |
Overal waar metalen van verschillende soorten elkaar raken en vocht een rol speelt, voorkomt deze binder problemen op lange termijn. De zwarte afwerking valt bovendien minder op dan blank RVS. Houd wel rekening met de maximale gebruikstemperatuur van +150 °C.
Voor eenvoudiger werk met kunststof binders in dezelfde kleur kunt u terecht bij onze zwarte tyraps. Wilt u bundels direct kunnen herkennen, kijk dan ook bij onze kabelbinders met label.
ABB gebruikt een zwarte polyestercoating die laagrokend en halogeenvrij is. De laag bedekt de volledige RVS 316-band.
Beide zijn gecoat en van RVS 316. De YLS-7.9-360BC is met 360 mm langer en met 7,9 mm breder, en omsluit bundels tot 100 mm in plaats van 83 mm.
De polyestercoating is laagrokend en halogeenvrij, wat in tunnels en besloten ruimtes een belangrijk voordeel is. Het RVS zelf brandt niet.
Heeft u vragen over welke maat Thomas & Betts tyraps u het beste kunt gebruiken in uw situatie? Aarzel niet om contact met ons op te nemen. Dat kan telefonisch via +31 184 – 614256, via info@kortpack.nl of via WhatsApp.