# Kabelbinders enkele platte kop – 180 x 8,6mm – Zwart

## Zwarte kabelbinders met enkele platte sluitkop – 180 x 8,6 mm

Wilt u kabels, leidingen of andere materialen stevig en netjes bij elkaar houden? Deze zwarte kabelbinders van 180 x 8,6 mm zijn voorzien van een enkele platte sluitkop en buitenvertanding. Dankzij de speciale sluitkop kunnen de kabelbinders extra strak worden aangetrokken. Met een maximale bundeldiameter van 40 mm en een treksterkte van circa 40,8 kg zijn ze een praktische keuze voor professioneel bevestigingswerk.

## Extra stevig bundelen met een enkele platte sluitkop

Het bijzondere aan deze kabelbinder is de enkele platte sluitkop. Hiermee kunt u kabels en andere materialen extra strak bundelen. De sluitkop heeft een laag profiel, waardoor deze minder uitsteekt dan een traditionele sluitkop. Dat is handig op plekken waar weinig ruimte beschikbaar is of waar een nette afwerking belangrijk is. De kabelbinder is 180 mm lang en 8,6 mm breed. Met een maximale bundeldiameter van 40 mm is deze uitvoering geschikt voor uiteenlopende bundelwerkzaamheden. De zwarte kleur zorgt voor een neutrale uitstraling, bijvoorbeeld bij donkere kabels en installaties.

## Specificaties kabelbinder 180 x 8,6 mm

ProductKabelbinder met enkele platte sluitkopLengte180 mmBreedte8,6 mmMaximale bundeldiameter40 mmTreksterkteCa. 40,8 kg (400 N)KleurZwartVertandingBuitenvertandingSluitkopDubbel en platMontageMet een geschikte kabelbindertang## Waarom kiezen voor kabelbinders met buitenvertanding?

Bij standaard kabelbinders bevinden de tandjes zich meestal aan de binnenzijde. Deze uitvoering heeft juist buitenvertanding, waardoor de binnenkant glad is. Hierdoor ligt er geen vertanding direct tegen de gebundelde materialen. Dat is prettig bij het samenbinden van kabels en leidingen waarbij u het contactoppervlak zo glad mogelijk wilt houden.

De combinatie van buitenvertanding, een enkele platte sluitkop en een treksterkte van circa 40,8 kg maakt deze kabelbinder geschikt voor werkzaamheden waarbij een stevige bevestiging en een verzorgde afwerking samenkomen.

## De voordelen op een rij

- enkele sluitkop: maakt een extra strakke bevestiging mogelijk.
- Buitenvertanding: zorgt voor een gladde binnenzijde zonder tandjes tegen de bundel.
- Bundeldiameter tot 40 mm: geschikt voor verschillende kabel- en materiaalbundels.
- Treksterkte van circa 40,8 kg: voor stevige bundel- en bevestigingswerkzaamheden.
- Platte afwerking: de sluitkop steekt minder uit dan bij een traditionele kabelbinder.

## Geschikt voor installatiewerk en industriële toepassingen

Of u nu kabels ordent in een technische installatie, leidingen bij elkaar houdt of materialen bundelt tijdens montagewerkzaamheden: met deze zwarte kabelbinders met enkele sluitkop werkt u overzichtelijk en efficiënt. Voor het aanspannen gebruikt u een geschikte kabelbindertang, waarmee u de kabelbinder stevig op spanning brengt.

Heeft u een andere lengte, breedte of bundeldiameter nodig? Bekijk dan ons assortiment [kabelbinders en tyraps](nl/sluitingsmaterialen/tyraps). Binnen de categorie [zwarte kabelbinders](nl/sluitingsmaterialen/tyraps/zwarte-tyraps) vindt u verschillende uitvoeringen voor uiteenlopende toepassingen.

Voor het aanspannen kunt u ook ons aanbod [kabelbindertangen](nl/sluitingsmaterialen/tyraps/tyraptangen) bekijken. Zoekt u daarnaast andere oplossingen voor het vastzetten van kabels of leidingen? Ontdek dan onze [bevestigingsmaterialen](nl/bevestigingsmaterialen).

### Zwarte kabelbinders met enkele platte sluitkop bestellen bij Kortpack

Zoekt u een kabelbinder met een stevige sluiting, een gladde binnenzijde en een nette afwerking? Dan is deze zwarte kabelbinder van 180 x 8,6 mm met enkele platte sluitkop een praktische keuze. Bestel eenvoudig bij Kortpack en zorg dat u de juiste bevestigingsmaterialen in huis heeft.

## Veelgestelde vragen

### Wat is de maximale bundeldiameter van deze kabelbinder?

De maximale bundeldiameter is 40 mm. Daarmee kunt u kabels, leidingen en andere materialen tot deze diameter bundelen.

### Wat is de treksterkte van deze kabelbinder?

De treksterkte bedraagt 400 N. Dit komt overeen met ongeveer 40,8 kg trekkracht. Dit is een sterktewaarde en geen aanbevolen hijs- of draaggewicht.

### Wat is het voordeel van buitenvertanding?

Bij buitenvertanding zitten de tandjes aan de buitenkant van de kabelbinder. Hierdoor is de binnenzijde glad en ligt er geen vertanding direct tegen de gebundelde materialen.

## Gerelateerde producten

- [Tyraps 430mm x 9.0mm - 1000 stuks zwart](nl/sluitingsmaterialen/tyraps/heavy-duty-tyraps/ty-rap-zwart-430-sterk)
- [Kabelbinder verwijder tang](nl/sluitingsmaterialen/thomas-betts-tyraps/thomas-betts-zwarte-tyraps-met-metalen-lip/kabelbinder-verwijder-tang)
- [Kabelbindertang voor breedte 2.5mm t/m 9mm - 1 Stuk rood](nl/sluitingsmaterialen/tyraps/tyraptangen/kabelbindertang)
- [Kabelbinders enkele platte kop – 180 x 8,6mm – Zwart](nl/sluitingsmaterialen/tyraps/flat-head-kabelbinders/kabelbinders-enkele-platte-kop-180-x-86mm-zwart)
- [Kabelbinders dubbele platte kop – 265 x 8,6mm – Zwart](nl/sluitingsmaterialen/tyraps/flat-head-kabelbinders/kabelbinders-met-dubbele-platte-sluitkop-265mm-x-86mm-zwart)
- [Kabelbinders dubbele platte kop – 360 x 8,6mm – Zwart](nl/sluitingsmaterialen/tyraps/flat-head-kabelbinders/kabelbinders-met-dubbele-platte-sluitkop-360mm-x-86mm-zwart)
- [Kabelbinders dubbele platte kop – 510 x 8,6mm – Zwart](nl/sluitingsmaterialen/tyraps/flat-head-kabelbinders/kabelbinders-met-dubbele-platte-sluitkop-510mm-x-86mm-zwart)

---
Published: 2022-08-12 13:42:00
Source: https://www.kortpack.nl